Zadzwoń do nas! +48 22 646 44 84

Stary telefon

StaryTelefon jest stroną internetową, gdzie każdy z Was może sprzedać swój niepotrzebny telefon komórkowy, nawet jeżeli bedzie on uszkodzony. Strona skierowana jest do osób prywatnych oraz firm.

Cały proces sprzedaży jest niesłychanie prosty i co najważniejsze bezpłatny. Wszystkie koszty związane z dostarczeniem telefonu do nas pokrywa nasza firma. My nie narzekamy na stan techniczny i wizualny telefonu – kupujemy wszystkie modele ujęte w naszym katalogu.

Telefon który trafia do nas zostanie przetestowany. W wypadku, kiedy jest on uszkodzony cena katalogowa ulega zmianie i propozycja wysyłana jest do właściciela. Jeśli nie zgodzi sie on na naszą propozycję – telefon odsyłamy również na nasz koszt.

Wychodząc z założenia, że ponowne wykorzystanie jest lepszym rozwiązaniem niż utylizacja czy wyrzucenie telefonu, pomagamy naszym klientom odzyskać pieniądze i zrobić coś dobrego dla środowiska. Greenfone współpracuje z wieloma organizacjami charytatywnymi. Dzięki tej stronie możesz również przeznaczyć część pieniędzy na wybraną fundację lub stowarzyszenie.

Ekoszkoły

Ekoszkoły to program, który daje możliwość zamiany starych telefonów komórkowych na nagrody dla szkół i skierowana jest do uczniów oraz ich rodziców, a przeprowadzona we współpracy ze szkołami.

Działając w myśl hasła "działaj ekologicznie - nie wyrzucaj" uczniowie mają okazję w formie zabawy poznać podstawowe pojęcia z dziedziny ekologii oraz lepiej zrozumieć problemy związane z ochroną środowiska. Ten nowatorski projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony rodziców i szkół. W programie uczestniczy już ponad 3000 placówek.

Wspólne działanie z Greenfone przynosi szkołom i uczniom korzyści w wymiarze ekonomicznym - w postaci nagród dla szkół, ekologicznym - pozwalającym zredukować poziom zagrożenia dla środowiska naturalnego oraz edukacyjnym - mającym na celu podnoszenie świadomości młodzieży szkolnej w dziedzinie ekologii.

Firmy

Greenfone daje możliwość odzyskania pieniędzy z wyeksploatowanych środków trwałych oraz jest gwarancją, że sprzedane nam telefony firmowe zostaną zagospodarowane w sposób zgodny z prawem. Współpraca z nami oprócz korzyści finansowych sprzyja rozwijaniu profilu Odpowiedzialności Społecznej Biznesu firmy przez co jest bardzo atrakcyjną propozycją dla polskich przedsiębiorców.

Zamieniając z naszą pomocą telefony komórkowe na gotówkę wybierasz niezwykłe proste, bezpieczne i co ważne rentowne rozwiązanie, otrzymując jednocześnie gwarancje w pełni kontrolowanego środowiskowo procesu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dotosowane do Twoich oczekiwań.
© Greenfone Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.