Zadzwoń do nas! +48 22 646 44 84

Stary telefon

StaryTelefon jest stroną internetową, gdzie każdy z Was może sprzedać swój niepotrzebny telefon komórkowy, nawet jeżeli bedzie on uszkodzony. Strona skierowana jest do osób prywatnych oraz firm.

Cały proces sprzedaży jest niesłychanie prosty i co najważniejsze bezpłatny. Wszystkie koszty związane z dostarczeniem telefonu do nas pokrywa nasza firma. My nie narzekamy na stan techniczny i wizualny telefonu – kupujemy wszystkie modele ujęte w naszym katalogu.

Telefon który trafia do nas zostanie przetestowany. W wypadku, kiedy jest on uszkodzony cena katalogowa ulega zmianie i propozycja wysyłana jest do właściciela. Jeśli nie zgodzi sie on na naszą propozycję – telefon odsyłamy również na nasz koszt.

Wychodząc z założenia, że ponowne wykorzystanie jest lepszym rozwiązaniem niż utylizacja czy wyrzucenie telefonu, pomagamy naszym klientom odzyskać pieniądze i zrobić coś dobrego dla środowiska. Greenfone współpracuje z wieloma organizacjami charytatywnymi. Dzięki tej stronie możesz również przeznaczyć część pieniędzy na wybraną fundację lub stowarzyszenie.

Firmy

Greenfone daje możliwość odzyskania pieniędzy z wyeksploatowanych środków trwałych oraz jest gwarancją, że sprzedane nam telefony firmowe zostaną zagospodarowane w sposób zgodny z prawem. Współpraca z nami oprócz korzyści finansowych sprzyja rozwijaniu profilu Odpowiedzialności Społecznej Biznesu firmy przez co jest bardzo atrakcyjną propozycją dla polskich przedsiębiorców.

Zamieniając z naszą pomocą telefony komórkowe na gotówkę wybierasz niezwykłe proste, bezpieczne i co ważne rentowne rozwiązanie, otrzymując jednocześnie gwarancje w pełni kontrolowanego środowiskowo procesu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dotosowane do Twoich oczekiwań.
© Greenfone Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.